B.Trakya Video HaberBatı Trakya Haber

Gümülcine’de Yangın Bir Evi Kül Etti

Gümülcine’de soydaşa ait bir ev çıkan yangında kül oldu.

Gümülcine’de soydaşa ait bir ev çıkan yangında kül oldu.

Gümülcine’de Yenimahalle mezarlığı yanında Kum yolunda soydaşa ait bir ev çıkan yangında kül oldu. Ev sahibinin Almanya’da olduğu evde, geçici olarak kalan bir ailenin dikkatsizlik sonucu piknik tüpünden çıkan yangında neyse ki can kaybı yaşanmadı.

Çıkan yangına Gümülcine İtfaiyesi iki araçla kısa sürede müdahale etse de evi alevlerden kurtaramadı. Önce yangını kontrol altına aldı, alevleri bitişikte bulunan evlere sıçramadan söndürmeyi başardı. İtfaiyenin sıktığı suyla elektrik kabloları kısa devre yapmaya başlayınca da devreye bu defasında Elektrik Kurumu ekipleri girdi ve elektrik hattını kesti.

Can kaybı olmayan yangında ev tamamen kül olurken, büyük çaplı maddi hasarla birlikte ev tamamen kullanılamaz hale geldi.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı