Batı Trakya Haber

Güçlü Adaylardan Oluşan Güçlü Liste Seçimlere Hazır!

Güçlü adaylardan oluşan Dr. İsmet Kadı’nın “Demokratik İşbirliği” Listesi seçimlere hazır.

Yassıköy (İasmos) Belediye Başkanı, “Demokratik İşbirliği” Listesi Başkanı Dr. İsmet Kadı, 26 Mayıs 2019 tarihinde yapılacak olan seçimlere katılacak Meclis Üyesi ve Muhtar adayları seçimlere hazır.

Deneyimli ve tecrübeli isimlerden oluşan “Demokratik İşbirliği” Listesi çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bir yandan seçim çalışmaları devam ederken, diğer yandan da Belediyenin başlattığı ve halkın hizmetine sunmak istediği işler birer birer tamamlanıyor.

Fırsat buldukça ekibiyle birlikte akşamları köyleri ziyaret eden Başkan Dr. İsmet Kadı, vatandaşlara yaptığı hizmetleri ve gelecekte yapacaklarını aktarıyor, yeniden bölgedeki seçmenin oyunu istiyor.

Tüm bu çalışmalar devam ederken, Dr. İsmet Kadı 11 Mayıs 2019 Cumartesi akşamı Yassıköy’deki  “Demokratik İşbirliği” Listesi seçim bürosunun açılışını da gerçekleştirecek. Saat 21:00 da gerçekleştirilecek açılışa herkes davetlidir.

 

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı