Yunanistan Haber

“GOLDEN GREECE” Eğer Aldıysanız Kullanmayın!

EFET, her kim bu 5 litrelik zeytin yağını satın almışsa kullanmaması uyarısında bulundu.

Yunanistan’da Ortak Gıda Denetim Kurumu (EFET) vatandaşları korumak amacıyla yaptığı kontrollere aralıksız devam ediyor. Son olarak EFET kurumunun Doğu Makedonya-Trakya Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre vatandaşlardan her kim bu 5 litrelik zeytin yağını satın almışsa kullanmaması uyarısında bulundu.

Kavala’nın Elefterupoli kasabasında İonidis Dionisios ismli markette satılan yağın, Golden Greece LTD, (Import-Export, Ul. Han Krum 40 str., 8000 Burgas Bulgaria) şirketine ait zeytin yağı metal ambalajın üzerinde 100% Yunan malı olarak yazıldığı ve üretim ve son kullanım tarihlerinin yer almadığı belirtilirken, neticede ürünün Yunan malı olmadığından dolayı EFET bu ürünün piyasadan derhal toplatılması emrini vermiş bulunuyor. Buna göre EFET vatandaşlardan her kim bu 5 litrelik zeytin yağını satın almışsa kullanmaması uyarısında bulunuyor.

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı