Batı Trakya Haber

Gençlik Derneği’ni Ziyaret Ettiler

İskeçe Türk Birliği’nden Mustafçova Gençlik Derneği’ne ziyaret.

İskeçe Türk Birliği’nden Mustafçova Gençlik Derneği’ne ziyaret.

İskeçe Türk Birliği (İTB) Başkanı Ozan Ahmetoğlu ve Asbaşkan İsmet Tüccar, Mustafçova Gençlik Derneği’ni ziyaret etti. İskeçe Türk Birliği yöneticileri Mustafçova Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda İTB yöneticisi olan Muhammet Kabza ve diğer dernek yöneticileri tarafından karşılandı.

Ziyaret sırasında İskeçe Türk Birliği ile Mustafçova Gençlik Derneği’nin yapabileceği ortak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. İskeçe Türk Birliği Başkanı Ozan Ahmetoğlu, Mustafçovalı soydaşlara ve gençlere gösterdikleri yakın ilgi ve misafirperverlikten dolayı teşekkür etti. Mustafçova Gençlik Derneği ziyaretinde İTB yöneticilerine müzik öğretmeni Merve Kara da eşlik etti.

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı