Avrupa | Balkanlar

Genç ABTTF ve GAT Faaliyetleri Görüştü

Genç ABTTF ve GAT yöneticileri müşterek toplantıda bir araya geldi.

Genç ABTTF ve GAT yöneticileri müşterek toplantıda bir araya geldi.

Avrupa Batı Trakya Türk Federasyonu’nun (ABTTF) gençlik kuruluşu Genç ABTTF ile Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği’ne (BTAYTD) bağlı faaliyet gösteren Genç Akademisyenler Topluluğu (GAT) yöneticileri müşterek toplantıda bir araya geldi.

GAT’ın davetiyle BTAYTD’nin Gümülcine’deki merkez ofisinde yapılan toplantıya Genç ABTTF adına Sözcü Yardımcısı Savaş Sadullah ve Sayman Barış Sadullah, GAT adına da Başkan Tufan Bodur, Spor Faaliyetleri Sorumlusu Serdar Hacıoğlu ve Kasadar Emel İbram iştirak etti.

Genç ABTTF ve GAT’ın Batı Trakya Türk toplumuna mensup gençlere yönelik hedef ve projelerinin sunulduğu toplantıda, iki kuruluşun yakın gelecekte birlikte gerçekleştirmeyi planladığı ve gençlerin aktif olarak yer alacağı faaliyet ve etkinlikler ele alındı.

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı