Batı Trakya Haber

ERT Devlet Televizyonu Derhal Özür Dilemeli!

Bölge insanı ERT kurumundan derhal özür dilemesini talep ediliyor.

Yunanistan Radyo Televizyon (ERT) kurumuna ait bir ekip, İskeçe’nin dağlık bölgesinde Şahin kasabasının karantina durumunu yerinde izlemek üzere bölgeye gitti ve bölge insanlarıyla söyleşiler gerçekleştirdi.

Muhabir Antonis Karantinos ve kameraman İlias Kritikos ikilisi, muhabir Karantinos’un fotografta da görüldüğü gibi bir soydaşla röportajı yaptığı sırada, soydaşın uzağında durarak mikrofonu elinin ucuyla uzatması ve ağzını ceketiyle kapaması büyük tepkilere neden oldu.

Bölge insanı tarafından hakaret olarak algılanan bu görüntü sosyal medyada yayılınca da bölge insanı ciddi anlamda büyük tepki gösterdi. Sosyal medyada tepkiler muhabir Antonis Karantinos ve ERT televizyonuna karşı çığ gibi büyürken, Yunanistan Radyo Televizyon (ERT) kurumundan derhal özür dilemesi talep ediliyor.

 

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı