Batı Trakya Haber

Ekibiyle Birlikte İşe Sıkı Başladı

Yassıköy Belediyesi temizlik ve tamir işlerinden sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Arif ekibiyle birlikte işe sıkı başladı.

Yassıköy Belediyesi temizlik ve tamir işlerinden sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Arif ekibiyle birlikte işe sıkı başladı.

BİRLİK Gazetesi’nin Yassıköy futbol sahası etrafındaki durum ile ilgili yaptığı haberden sonra işi sıkı tutan Başkan Yardımcısı Mehmet Arif, teknik ve temizlik ekiplerini Arabacıköy’den Yuvacılı’ya kadar adeta seferber ederek, bir yandan önceki yönetimden yarım kalan işleri tamamlamaya, diğer yandan da uzun zamandan beri iş makineleri (Greyder) ile yapılmayan yol kenarları temizlemesi ve bakımını itinayla devam ettiriyor.

Telefonla BİRLİK Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İlhan Tahsin’i arayarak futbol sahasının neden o durumda olduğunu aktarmış, temizlik ve bakım işlerinde önceliğin okullarda olduğunu dile getirmiş ve detaylı bir bilgilendirme yapmıştı.

Başkan Yardımcısı Mehmet Arif, son olarak şahsına ait sosyal paylaşım hesabı üzerinden, haberimizin yukarı bölümünde belirtilen köylerde yapılan çalışmalardan fotoğraflar göndermiş ve yayınlanmasını istemişti.

Bizler de BİRLİK Gazetesi olarak, vatandaşlar için yapılan hizmeti alkışlıyor, yapılmayan işleri de bundan böyle eleştireceğimizi bir kez daha hatırlatıyoruz.

Ayrıca, buradan BİRLİK Gazetesi aracılığıyla siyasete yeni başlayan Yerel Yönetici arkadaşlarımıza yapıcı bir öz eleştiride bulunarak, kendilerine eleştiriye açık olmalarını, vatandaşların ve basının kendilerine yönelttikleri eleştirileri küsmeden, hakaret etmeden, efendice dikkate almalarını tavsiye ediyoruz. Çünkü demokrasinin temelinde, siyasetin özünde eleştirinin var olduğunu unutmasınlar, alışsınlar.

Vatandaş konuşacak, basın işini yapıyor, yapacak, hakaret etmeden yazıyor ve yazmaya devam edecek. Siyaset arenasına girmişlerse buna alışmaları gerekmektedir. Aksi halde “dikta” ile yönetenlerden farkları olmaz.

Son olarak Başkan Yardımcısı Mehmet Arif’i görevde kaldığı süre içinde bu tür hareketlerinden dolayı tebrik ediyor, başarılarının ve hizmetin devamını diliyoruz.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rasgele Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı