Batı Trakya Haber

Dernekte Logoterapi’yi Konuştular

“Logoterapi nedir? Hangi durumlarda logoterapiye ihtiyaç duyulur?”

“Logoterapi nedir? Hangi durumlarda logoterapiye ihtiyaç duyulur?”

BTAYTD Kadınlar Kolu ve Dinkler Hanımeli Derneği’nden etkinlik.

BTAYTD Kadınlar Kolu ile Dinkler Hanımeli Derneği, 12 Kasım 2019 Salı akşamı ortaklaşa bir etkinlik düzenledi. Dinkler Hanımeli Derneği’nin lokalinde gerçekleşen etkinlikte, logoterapist Esma Mustafa ve Merve İsmail “Logoterapi nedir? Hangi durumlarda logoterapiye ihtiyaç duyulur?” konulu  bir sunum gerçekleştirdiler ve konuyla ilgili soruları yanıtladılar.

Etkinliğe T.C. Gümülcine Başkonsolosu Murat Ömeroğlu’nun eşi Aslı Ömeroğlu, İTB Kadınlar Kolu Başkanı Sevcan Hacı Ali ve üyeleri, BTAYTD İskeçe Okutan Anne Projesi Koordinatörü Sevtap Hint ve çok sayıda kadın katıldı.

Dinkler Hanımeli Derneği başkanı Aylin Ahmetoğlu ile BTAYTD Kadınlar Kolu Başkanı Sevkan Tahsinoğlu’nun yaptıkları açılış konuşmalarının ardından, Aslı Ömeroğlu da yaptığı selamlama konuşmasında, bu tür etkinliklerin toplumumuz için ne kadar önemli olduğuna değindi. Etkinliğimize katılan herkese Dinkler Hanımeli Derneği ve BTAYTD Kadınlar Kolu adına teşekkürlerimizi sunarız.

 

0 0 vote
Article Rating

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Kapalı
Kapalı