Batı Trakya Haber

DEB Partisi’ni İstanbul’da Misafir Ettiler

DEB Partisi Başkanı Çiğdem Asafoğlu ve ekibi, Avrasya Yerel Yönetimler Birliği'nin daveti üzerine İstanbul'da düzenlenen bir etkinliğe katıldı.

DEB Partisi Başkanı Çiğdem Asafoğlu ve ekibi, Avrasya Yerel Yönetimler Birliği’nin daveti üzerine İstanbul’da düzenlenen “Milli Birlik ve Beraberlik” konulu etkinliğe katıldı. Etkinlikte ekipteki bayanların hepsine çiçekler verildi. Toplantıda DEB Partisi Onursal Başkanı Batı Trakya Türkleri’nin ölümsüz Lideri Dr. Sadık Ahmet’in eşi Işık Sadık Ahmet de hazır bulundu.

Aynı toplantıya davet edilen Yunanistan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği (YUNTÜRK) Başkanı Feruh Özkan, DEB Partisi ekibiyle görüşme fırsatı buldu.  Başkan Feruh Özkan, Avrupa Parlamentosu seçimlerinde elde edilen başarıdan dolayı Başkan Çiğdem Asafoğlu ve ekibini tebrik etti.

 

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı