Batı Trakya Haber

Çocukların Eğitimine Büyük Katkı Sağlayacak

Batı Trakya Azınlığı Kültür ve Eğitim Şirketi (BAKEŞ) beşinci kreşini Rodop İli Eşekçili köyünde açtı. BAKEŞ tarafından yapılan açıklamada, kayıtların 8 Ekim 2019 Salı gününden itibaren başlayacağı belirtiliyor.

Rodop ilinin Yaka bölgesine açılan küçük çocukların bu okul öncesi eğitim yuvasını halkımızın kucaklayarak sahip çıkması bekleniyor.

DUYURU

“Batı Trakya Azınlığı Kültür ve Eğitim Şirketi (BAKEŞ) beşinci kreşini Rodop İli Eşekçili köyünde açmıştır.  Kreşimize 2,5 yaşından itibaren zorunlu eğitime kadar olan çocuklarımız kabul edilecektir. 8 Ekim 2019 Salı gününden itibaren kayıtlarımız başlayacaktır. Toplumumuzun geleceği olan çocuklarımızı ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımız kreşimizin çalışma saatleri 09:30 – 13:30 olarak belirlenmiştir. Bu vesiliyle yeni eğitim – öğretim yılının tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını dileriz.”

 

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı