Batı Trakya Haber

Çiğdem Asafoğlu Çay Etkinliğine Katıldı

DEB Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu Güney Meriç Eğitim ve Kültür Derneği tarafından düzenlenen çay etkinliğine katıldı.

Musaköy’de yer alan Güney Meriç Eğitim ve Kültür Derneği 16 Nisan Çarşamba günü kadınlara yönelik bir çay etkinliği düzenledi. Etkinliğe DEB Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu katıldı. Genel Başkana DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı Refika Adem, Genel Sekreter Yeşim Hasan, Kadınlar Kolu Başkanı Duygu Mustafa ve MYK üyeleri Emine Molla Hüseyin ile Elif Mustafa eşlik ettiler.

Güney Meriç Eğitim ve Kültür Derneği’nin yeni seçilen Kadınlar Kolu Başkanı Ayfer İsmail’e ve derneğin yönetim kurulu üyelerine sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür eder,  bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileriz.

DEB Partisi

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı