Batı Trakya Haber

Bursa Şubesi’nden Öğrencilere Burs Verilecek

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi tarafından 2019-2020 Öğretim yılı içerisinde ihtiyaç sahibi Batı Trakyalı üniversite öğrencilerine imkanlar dahilinde burs  verilmesine devam edilmesi kararlaştırılmıştır.

Bu kapsamda başvuruda bulunacak öğrencilerimizin;

Derneğimizden bizzat alınacak veya www.bttddbursa.org internet adresin Başvurular bölümünde bulunan Öğrenci Bursu Başvuru Formu’ nu doldurarak (başvuru formuna buraya tıklayarak da ulaşabilirsiniz).

* Okumakta oldukları üniversiteden alınacak öğrenci belgesi, (2. ve daha üst sınıflarda okuyan öğrenciler için transkript).

* İki adet fotoğraf.

* Gerekli görülen diğer evraklar (engel durumu belgesi, kira sözleşmesi vs).

ile birlikte 12 EKİM CUMARTESİ saat 18:00‘e kadar BTTDD Bursa Şubesi’ ne bizzat başvurmaları gerekmektedir. (başvurular bu tarihe kadar 11:00-18:00 saatleri arasında alınacaktır).

Başvurular arasında, özel durumda olan (engelli, anne veya babasını kaybetmiş v.b.) öğrencilerimiz ile Derneğimiz üyelerine pozitif ayrımcılık yapılacak olup, öğrencilerimizin beyan ettiği hususlar titizlik ile araştırılacaktır.

BTTDD BURSA ŞUBESİ Y.K.

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı