Yunanistan Haber

Bir İntihar Haberi Daha!

Yunanistan’da intiharların önüne geçilemiyor. 20 yaşında bir genç kendini asarak yaşamına son verdi.

Yunanistan’da intiharların önüne geçilemiyor. 20 yaşında bir genç kendini asarak yaşamına son verdi. Böylece Yunanistan’da bir günde iki intihar vakası yaşanmış oldu.

Tesalya bölgesi Volos şehrinde anne babasıyla aynı evde yaşayan 20 yaşında bir genç kendi elleriyle hazırladığı ipi boğazına geçirdikten sonra kaldığı odasında kendini asarak feci şekilde yaşamına son verdi.

Eve geldikten sonra bu korkunç manzarayla karşılaşan anne baba asılı olarak sallanan oğullarını derhal indirip ilk yardımda bulundular, ancak artık her şey için çok geçti. Ambulans çağırdılar ve talihsiz gencin cansız bedeni Volos hastanesi morguna kaldırıldı. Bu acı sonu kendisine ve ailesine yaşatan gencin intiharıyla ilgili önceden herhangi bir yazı bırakmadığı belirtiliyor.

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı