Batı Trakya Haber

Bir İntihar Daha, Azınlık Nereye Doğru Koşuyor?

Bir intihar vakası daha Azınlığımızı derinden yaraladı.

Bir intihar vakası daha Azınlığımızı derinden yaraladı.

Batı Trakya Müslüman Türk Azınlığı’nda intiharların önüne geçilemiyor. Rodop İli köylerinden Kozlukebir (Arriana) Belediyesi’ne bağlı Domuruköy’den 1972 doğumlu 47 yaşında bekar bir soydaşımız bugün öğle saatlerine yakın kendini asarak yaşamına feci şekilde son verdi.

Yaşanan bu intihar haberi ailesini ve tüm bölge insanını yakından sarstı. Bölgedeki tanıkların söylediklerine göre, bu sabah Gümülcine’ye gelen Hasan isimli soydaşımız daha sonra köyüne döndükten sonra kendini asarak yaşamına son verdiği belirtiliyor.

Psikolojik tedavi gören talihsiz gencin cesedi otopsi yapılmak üzere Gümülcine (Komotini) Sismanoglio Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaşanan bu vahim olayla ilgili polis araştırma soruşturma başlattı.

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı