Yunanistan Haber

Dünya Starı Bir Türk Atina Gecelerini Sallamaya Geliyor

Klipleri 200 milyon kez tıklanan, dünya çapında Türkiye’yi temsil eden en iyi Türk Dj’lerinden biri olan Mahmut Orhan Atina’ya geliyor.

Bursa’nın Yıldırım mahallesinden o şimdi klipleri 200 milyon kez tıklanan; Tarkan, Ajda Pekkan gibi starların çalışmak için sıraya girdiği bir isim. Şarkıları dünyanın en ünlü kulüplerinde çalıyor, en popüler müzik festivalleri illa onu istiyor.

Çağımızın en iyisi olarak adlandırılan DJ Mahmut Orhan böyle bir etkinlik için Yunanistan’ın başkenti Atina’ya geliyor. On binlerce hayranı onu Atina’da “Bolivar Beach Bar” eğlence kulübünde bekliyor.

18 Mayıs Cumartesi gecesi dolunaylı bir gecede Alimos semti Kalamaki bölgesinde sahilde bulunan bir gece kulübünde sahne alacak olan Mahmut Orhan Yunanlı müzik severler tarafından çok beğeniliyor. Atina’ya geleceği haberleri çıkar çıkmaz tüm giriş biletlerinin anında tükendiği belirtiliyor.

 

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı