Avrupa | Balkanlar

Batı Trakya Türkleri Temsilcileri İle Kahvaltıda Buluştu

Nürnberg Başkonsolosu Serdar Deniz Batı Trakya Türkleri temsilcileri ile kahvaltıda bir araya geldi.

Türkiye Cumhuriyeti Nürnberg Başkonsolosu Serdar Deniz, Nürnberg ve çevresindeki Batı Trakya Türkleri temsilcileri ile kahvaltıda bir araya geldi.

15 Mart 2020 tarihinde yapılacak olan Bavyera yerel seçimlerinde Herzogenaurach Belediye Meclis Üyeliği için FDP Partisi’nden aday olan Bülent Ekrem’in organizesinde Turkuaz restoranda gerçekleştirilen ve sohbet ortamında geçen kahvaltı programına, Nürnberg Başkonsolosu Serdar Deniz ile birlikte Schwabach Dernek Başkanı Cengiz İsmail, Herzogenaurach Başkan Yardımcısı Ramadan İmam, Feuchwangen/Ansbach Batı Trakya Türk Dernekleri Başkanı Ali Azizoğlu, Eski ABTTF Teşkilat Başkanı İsmail Cengiz, Feuchtwangen Kurucu üyesi Sezgin Hüseyin ile birlikte diğer davetliler katıldı.

 

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı