B.Trakya Video HaberBatı Trakya Haber

Başkan İsmet Kadı: “Gönülden Hizmete Devam”

Yassıköy (İasmos) Belediye Başkanı, “Demokratik İşbirliği” Listesi Başkanı Dr. İsmet Kadı Bekirli köyünde halka seslendi.

Yassıköy (İasmos) Belediye Başkanı, “Demokratik İşbirliği” Listesi Başkanı Dr. İsmet Kadı Bekirli köyünde halka seslendi.
Yassıköy (İasmos) Belediye Başkanı, “Demokratik İşbirliği” Listesi Başkanı Dr. İsmet Kadı Bekirli köyünde halka seslendi. Kadı, “sizlerden gönülden hizmete devam demenizi bekliyorum” diyerek seçmenden destek istedi.

“Demokratik İşbirliği” Listesi Başkanı Dr. İsmet Kadı Bekirli köyünde halka hitap etti. Başkan İsmet Kadı, “Değerli arkadaşlar; bizim listemiz her zaman inanan insanlardan oluşmuştur, bu dönem de inançlı arkadaşlarla deneyimli bir ekip kurduk ve sizin karşınıza geldik. 26 Mayısta da sizlerin desteklerini alacağımıza inanıyoruz ve bu yolda ilerliyoruz, biz hazırız ve sizlerden destek bekliyoruz. Bu bölgeye hizmet etmek için sizlerden “Demokratik İşbirliği” Listesiyle gönülden hizmete devam demenizi istiyorum.” İfadelerini kullandı.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı