Yunanistan Haber

Bakoyanni: “Büyük Savaş, Savaşmamanın Başarısıdır”

Bakoyanni: “Ne istiyorlar, filoyu çıkarıp ateş etmemizi mi? Filoyu Ege'ye çıkarmayalım ve Allah aşkına ateş etmeyelim.”

Bakoyanni: “Ne istiyorlar, filoyu çıkarıp ateş etmemizi mi? Filoyu Ege’ye çıkarmayalım ve Allah aşkına ateş etmeyelim.”

Yunanistan eski Dışişleri Bakanı ve Yeni Demokrasi Partisi Girit Milletvekili Dora Bakoyanni Atina merkezli Action 24 radyo ve haber sitesinde katıldığı “Kontrastlar” programında, Yunanistan Donanma komutanı Çunis’in söylediği “ileriye gideceğiz, atacağız ve ne kadar yersek” sözlerini değerlendirdi.

Başbakan Miçotakis’in ablası olan Dora Bakoyanni katıldığı programda şu ifadeleri kullandı.

“Büyük savaş, savaşmamanın başarısıdır. Diplomatik olarak yalnız olduğumuzu söyleyenler ve Avrupa Birliği’ni eleştirenler bize diğer önerileri söylesinler. Ne istiyorlar, filoyu çıkarıp ateş etmemizi mi? Tüm bu anlayışlı analistlerin dış politika hakkında konuşmadan önce dillerini akıllarına daldırmaları iyi olur. Sorumluluk duygusu olmasını bekliyorum. Dolayısıyla da, ne yapacaksak herşeyden önce  Avrupa Birliği çerçevesinde yapmalıyız ve Filoyu Ege’ye çıkarmayalım ve Allah aşkına ateş etmeyelim.”

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı