Yunanistan Haber

Aristotelio Üniversitesi’nde Çıkan Yangından Dolayı Bazı Bölümler Kapalı

Birkaç gün önce Selanik (Thessaloniki) Aristotelio Üniversitesi Biyoloji Bölümü binasında çıkan yangından sonra elektronik hizmetlerinde ve Üniversitenin elektrik sisteminde sorunlar devam ediyor. Sorunların aşılması için çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Hatırlanacağı üzere yangın Üniversitenin Biyoloji Bölümü binasının bodrum katında meydana gelmişti. Çıkan yangında elektronik haberleşme ve tüm çalışma sistemi büyük hasar görmüştü. Çıkan yangından dolayı Üniversitenin kütüphanesi halen kapalı durumda.

Bu nedenle, merkez kampüste Biyoloji, Eski ve Yeni Fizik-Matematik (cam), Kimya (eski ve yeni) ve Ziraat, Orman ve Doğal Çevre Fakültesi binaları 3 Mayıs Cuma günü kapalı kalacak.

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı