Yunanistan Haber

Anneler Dikkat! Bu Pudrayı Aldıysanız Kullanmayın!

CVS Health Corp Eczaneler zinciri yaptığı açıklamayla önlem amaçlı olarak tüm raflardan 600 gram ambalajlı Johnson & Johnson çocuk pudrasını piyasadan çektiğini duyurdu.

Ürün hattında binlerce davaya maruz kalan şirket, geçen hafta ABD’de internet üzerinden temin edilen bir şişeden alınan örneklerde asbest izlerine rastlanınca şirket yaklaşık 33.000 bebek pudrasını geri çektiğini açıkladı.

CVS, ürünün gönüllü olarak geri toplatılmasına uyduğunu ve tüm mağazalarından ve ticari web sitesinden ürünü çekeceğini belirtti. Satın almış olan müşteriler, söz konusu ürünü kullanmayı bırakmaları ve paralarının geri ödenmek üzere ürünü eczaneye geri  iade etmeleri uyarısında bulunuyor.

J&J temsilcisi Erni Knevich, ürünün geri çekilmesinin geçici bir durum olduğunu ve sadece 600 gramlık ambalajlı ürün için geçerli olduğunu açıkladı. Diğer ürünlerin raflarda durmaya devam edeceğini belirtti.

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı