Batı Trakya Haber

Andonis ve Ekibi BTAYT Derneği’ni Ziyaret Etti

Gümülcine Belediyesi “ORTAK VIZYON” Listesi ekibi Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği’ni ziyaret etti.

Gümülcine (Komotini) Belediyesi “ORTAK VIZYON” Listesi ekibi Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği’ni (BTAYTD) ve Tarım Hayvancılık Araştırma Enstitüsünü ziyaret etti. Ziyarette Dernek Başkanı Dr. Hüseyin Baltacı ve Yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundu.

Belediye Başkan adayı Andonis Gravanis ve ekibi bu anlamlı ziyarette, halkın kendilerine iktidar görevini varmesi durumunda, Gümülcine Belediyesi ve Batı Trakya Müslüman Türk Azınlığı’nın sivil toplum kuruluşları ile arasındaki işbirliğini hak ettiği mertebeye ulaştırmak adına her türlü imkanı değerlendireceklerini belirttiler.

Ekip daha sonra Tarım Hayvancılık Araştırma Enstitüsünü ziyaret ederek Enstitünün yapmış olduğu çalışmalar ve geleceğe yönelik projeleri hakkında bilgi sahibi oldu.

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı