Batı Trakya Haber

“ALTINA HAYIR” Fikrimizi Beyan Ediyorum”

Önder Mümin “ALTINA HAYIR” fikrimizi beyan ediyorum” açıklamasında bulundu.

Önder Mümin “ALTINA HAYIR” fikrimizi beyan ediyorum” açıklamasında bulundu.

Yeni seçilen Yassıköy (İasmos) Belediye Başkanı Önder Mümin, “Şapçı – Maronya belediyesinin tüm sakinlerine haklı davalarında yanlarında olduklarını belirtiyor, net bir şekilde ALTINA HAYIR fikrimizi beyan ediyorum” açıklamasında bulundu.

“ALTINA HAYIR”

“Rodop Bölgesi E5 Kamusal Alanının Merkez Sektöründe Araştırma Programı” isimli projenin çevre şartlarının onaylanması için, Makedonya-Trakya Merkez İdari Koordinatörünün kararının iptali talebinde bulunan “Trakya Maden Araştırma ve Kullanma A.Ş.” şirketi tarafından Anayasa Mahkemesine yapılan ve önümüzdeki günlerde karara bağlanacak itirazla ilgili aşağıdakileri belirtiyorum:

<< İLERİ >> listesi başkanı, Seçilmiş Yassıköy Belediye Başkanı olarak, Şapçı – Maronya Belediyesi’ndeki altın araştırma şirketinin muhtemel yatırımı konusundaki endişemizi kamuoyuna açık bir şekilde aktarıyorum.

Yassıköy Belediyesi mensuplarının, Şapçı – Maronya Belediye Başkanı, İoannis Stavridis ve Seçilmiş Şapçı – Maronya Belediye Başkanı, Dinos Haritopoulos ve aynı zamanda Şapçı – Maronya belediyesinin tüm sakinlerine haklı davalarında yanlarında olduklarını belirtiyor, net bir şekilde ALTINA HAYIR fikrimizi beyan ediyorum.

Sonuç olarak, çevresel girişimcilik ve sürdürülebilir kalkınma çalışmaları hususunda yapılacak her türlü eylem için bizi destekçileri olarak bulacaklarını beyan ediyorum.

Saygılarımla,

Seçilmiş Yassıköy Belediye Başkanı,

Önder Mümin

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı