Batı Trakya Haber

Alişan Kapaklıkaya’dan İskeçe’de Söyleşi

İskeçe Türk Birliği Kadınlar Kolu ile Şahin Eğitim ve Kültür Derneği, İskeçe Elisso Otel’de ortaklaşa bir söyleşi düzenledi.

İskeçe Türk Birliği Kadınlar Kolu ile Şahin Eğitim ve Kültür Derneği, İskeçe Elisso Otel’de ortaklaşa bir söyleşi düzenledi.

Türkiye’den Eğitimci-Yazar Alişan Kapaklıkaya’nın konuşmacı olarak katıldığı söyleşiye İskeçe’li soydaşlar yoğun ilgi gösterirken, salon adeta doldu taştı. Yaşadığı hayat tecrübelerini mizahi bir dille salonda bulunanlara aktaran Alişan Kapaklıkaya, İskeçe’de karşılaştığı manzaradan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Söyleşiye İskeçe Türk Birliği Kadınlar Kolu ile Şahin Eğitim ve Kültür Derneği yöneticilerinin yanı sıra, Türkiye Cumhuriyeti Gümülcine Başkonsolosu Murat Ömeroğlu’nun eşi Aslı Ömeroğlu, İskeçe Milletvekili Burhan Baran, DEB Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu, Eyalet Meclis Üyesi Rıdvan Kurak, İskeçe Türk Birliği Başkanı Ozan Ahmetoğlu, Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği Başkanı Hüseyin Baltacı, BAKEŞ Genel Müdürü Pervin Hayrullah, İskeçe ili Türk Kadınları Kültür Derneği Başkanı Aysel Sağır, Batı Trakya Türk Öğretmenler Birliği Asbaşkanı Hasan Boşnak katıldı.

 

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı