Batı Trakya Haber

Aktaş İskeçe Türk Birliği’ni Ziyaret Etti

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve beraberindeki 13 kişilik heyet İskeçe Türk Birliği’ni ziyaret etti.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve beraberindeki 13 kişilik heyet İskeçe Türk Birliği’ni ziyaret etti.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve beraberindeki 13 kişilik heyet İskeçe Türk Birliği’ni ziyaret etti. Heyette, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi eski başkanlarından Şükrü Köse de yer aldı. Misafirler İskeçe Türk Birliği (İTB) Başkanı Ozan Ahmetoğlu ve dernek yöneticileri tarafından karşılandı.

İlk olarak söz alan İTB Başkanı Ozan Ahmetoğlu, heyeti İskeçe Türk Birliği’nde karşılamaktan dolayı duyduğu memenuniyeti dile getirerek, İTB’nin tarihi, hukuki süreci ve faaliyetleri hakkında ayrıntılı bilgiler verdi. Daha sonra söz alan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İskeçe Türk Birliği’ni ziyaret etmekten dolayı son derece mutlu olduklarını ifade ederek, bu kurumun öneminin farkında olduklarını ve her alanda İskeçe Türk Birliği’ne destek olmaya hazır olduklarını belirterek, faaliyetlerinde başarılar diledi.

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı