Türkiye | Dünya

Ahmet Erozan Bursa Şubesi’ni Ziyaret Etti

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi’ni ziyaret etti.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi’ni ziyaret etti.

24 Temmuz tarihinde Dr. Sadık Ahmet’ in ölüm yıl dönümünde Gümülcine’deki kabri başında gerçekleştirilen anma törenine katılan İyi Parti Genel Başkanı Merak Akşener ve heyeti, Gümülcine’ de görmüş olduğu ilgi ve ağırlanma sebebi ile Batı Trakya Türk halkına özel olarak teşekkür etti.

Meral Akşener’ in mesajını iletmek üzere özel olarak BTTDD Bursa Şubesini ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Erozan, Batı Trakya’nın sorunlarını bildiklerini ve bu sorunların çözümü için her zaman ellerinden gelenin en iyisini yapmaya hazır olduklarını belirtti.

Parti yönetiminde Batı Trakyalı isimlerin bulunmasından son derece memnun olduklarını belirten Erozan, kabullerinden dolayı BTTDD Bursa Şubesi Yönetim Kuruluna’ da ayrıca teşekkür etti.

Gerçekleşen ziyaret esnasında İyi Parti heyeti ile birlikte BTTDD Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda İyi Parti Osmangazi İlçe Başkanı Dr. Mehmet Hasanoğlu ve Eski dönem BTTDD Bursa Şube Başkanı ve BTTDD Genel Başkan Danışmanı Ahmet Koç da hazır bulundu.

Şube yönetimi adına, İyi Parti yöneticilerine ziyaretleri sebebi ile teşekkür eden Bursa Şube Başkanı Dr. Ali Eminlatif, Batı Trakya’nın siyaset üstü olduğunu belirterek Batı Trakya’nın sorunları hakkında heyeti ayrıntılı bir şekilde bilgilendirdi.

 

Daha Fazla Göster
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Rasgele Haberler

Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Kapalı
Kapalı