Yunanistan Haber

AEK ve Olimpiakos “Asker Selamı”na Oyuncularından Savunma İstedi

AEK ve Olympiakos Hentbol kulüpleri, oyuncuları Yunus Özmusul ile Ali Tınkır’ın milli maç sonrası asker selamı vermesiyle ilgili açıklama yayınladı.

Yayınlanan açıklamada, “Bu yapılan kabul edilemez. Biz de rahatsız olduk. Yunanistan’a döndüklerinde özür dilemeleri gerekecek.” İfadeleri kullanılıyor.

Nitekim her iki oyuncu da milli takımdaki görev sonrasında Atina’ya döndükten sonra asker selamı ile ilgili AEK ve Olimpiakos takımları tarafından kendilerinden savunmalarını hazırlamaları talep edildi.

Yunanistan ekibi Olimpiakos, Hentbol Milli Takımımız’ın önemli oyuncularından Durmuş Ali Tınkır’ın sözleşmesini milli maçta asker selamı verdiği için feshetti.

YUNUS DA KADRO DIŞI BIRAKILDI

Yunanistan’ın AEK takımında kalecilik yapan Yunus Özmusul da asker selamı verdiği için kadro dışı bırakıldı. AEK, Yunus Özmusul hakkında henüz resmi bir açıklama yapmadı.

 

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı