Batı Trakya Haber

Acı Haber Bu Defasında Omurluköy’e Düştü

Acı haber bu defasında Hollanda’dan geldi ve Omurluköy’e düştü.

Acı haber bu defasında Hollanda’dan geldi ve Omurluköy’e düştü.

Acı haber bu defasında Hollanda’dan geldi ve Omurluköy’e düştü. Rodop İli Kozlukebir Belediyesi’ne bağlı Omurluköy’den olup Hollanda’da seracılık işinde çalışan 49 yaşında evli ve iki çocuk babası olan soydaşımız Nedim Ahmet çalıştığı işyerinde aniden rahatsızlanarak hayatını kaybetti.

Ölüm haberini alan ailesi bir anda yıkıldı. Ancak cenazesinin Hollanda’dan Batı Trakya’ya getirilmesi çalışmalarında ilk andan itibaren yardımına koşan orada yaşayan Batı Trakyalı kardeşlerimiz, Dernek çatısı altında büyük bir dayanışmayı sergilediler. Yapılacak çalışmaların neticesinde talihsiz kardeşimizin cenazesi Cuma günü Omurluköy’de toprağa verilmesi bekleniyor.

BİRLİK Gazetesi ailesi olarak, başta merhum kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dilerken, acılarını paylaştığımızı belirtiyoruz.

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı